Kontaktinformation

Brug for yderligere informationer?

Udfyld venligst nedenstående kontaktformular eventuelt med en kort besked, og vi vil vende tilbage til dig hurtigst muligt.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

FIPROS A/S

Rybergsvej 1

5631 Ebberup

Denmark

Tel: +45 64 74 22 88

Email: fipros@fipros.dk

Vi ser frem til at modtage din forespørgsel!

Du er mere end velkommen til at kontakte os for en uforpligtende samtale omkring vores produktionsydelser og muligheder for at tilbyde vores skræddersyede procesløsninger til netop dit produkt.​

Find din kontaktperson herunder:

For at se dette Googlemap skal du acceptere marketing cookies.

Administrer samtykke

Ledelse

Conny Twisttmann

CEO

Mail: conny@fipros.dk​
​Tel: +45 29 48 44 37

Morten Duch

Innovations- & Salgsdirektør

Mail: morten@fipros.dk​
​Tel: +45 23 33 33 10

Salg, Marketing​ & Innovation

Morten Duch

Innovations- & Salgsdirektør

Mail: morten@fipros.dk​
​Tel: +45 23 33 33 10

Per Isager

CSO

​Mail: per.isager@fipros.dk
​Tel: +45 60 98 76 66

Katharina Munk-Bogballe

Marketing & Salg

​Mail: katharina.munk-bogballe@fipros.dk
​Tel: +45 64 74 22 88

Torben Eriksen

Marketing

​Mail: torben.eriksen@fipros.dk
​Tel: +45 88 43 40 68

Hasan Memic

Procesudvikling

​Mail: hasan@fipros.dk
​Tel: +45 31 50 93 80

Kundeservice

Britta Weifenbach

Administrationschef

Mail: britta@fipros.dk​
​Tel: +45 88 43 40 61​

Susan Skov Nielsen

Kundekoordinator

​Mail: susan@fipros.dk
​Tel: +45 88 43 40 60

Vibeke Laursen

Kundekoordinator

​Mail: vibeke@fipros.dk
​Tel: +45 88 43 40 67

Jenny Nymand Pedersen

Kundekoordinator

​Mail: jenny@fipros.dk
​Tel: +45 88 43 40 65

Lotte Busk Simonsen

Kundekoordinator

Mail: lotte@fipros.dk​
​Tel: +45 88 43 40 63​

Meghan Dollard

Kundekoordinator

​Mail: meghan.dollard@fipros.dk
​Tel: +45 88 43 40 69

Dorthe Gjerning Yilmaz

Administrationstrainee

​Mail: dorthe.yilmaz@fipros.dk
​Tel: +45 88 43 40 62

Kvalitetskontrol

Brit Schmidt Sørensen

Kvalitets-  & Miljøchef

Mail: brit.soerensen@fipros.dk​
​Tel: +45 23 33 33 01​

Christina Melzer

Kvalitetsassistant

​Mail: christina.melzer@fipros.dk
​Tel: +45 60 40 38 04

Susi Marie Lassen

Kvalitetsassistant

​Mail: susi.m.lassen@fipros.dk
​Tel: +45 60 40 38 06

Regnskab

Eva Gerstrøm

Bogholder

Mail: eva@fipros.dk​
​Tel: +45 88 43 40 66​

Indkøb

Kristian Stærke

Indkøber

Mail: kristian@fipros.dk​
​Tel: +45 88 43 40 64​

Produktion & Planlægning

Benny Lauritsen

Produktionschef

Mail: benny@fipros.dk​
​Tel: +45 41 29 21 85​

Henrik Meinertz

Produktionschef

​Mail: henrik.meinertz@fipros.dk

​Tel: +45 20 40 34 27

Teknik & Vedligeholdelse

Patrick Kjeldsen

Vedligeholdelseschef

Mail: patrick.kjeldsen@fipros.dk​
​Tel: +45 60 40 38 12​

Kenneth Jensen

Optimeringsekspert

Mail: kenneth@fipros.dk​
​Tel: +45 23 33 33 04

Digitalisering & IT

Christian Møller Sørensen

Digitalisering & IT-chef

Mail: christian@fipros.dk​
​Tel: +45 23 33 33 07​

logo-bund_2

Fipros A/S

Rybergsvej 1, DK-5631 Ebberup 

Tel: +45 64 74 22 88

Mail: fipros@fipros.dk 

CVR-nr. 14252398​

​​FIPROS (Food Industry PROcessing Services) er lønproducent af fødevareingredienser og detailpakkede fødevarer. Vores kernekompetence er proces know-how, og vi har en passion for at tilpasse vores produktionsflow til individuelle ønsker og behov.​

Tilmeld dig vores nyhedsbrev her